O3

Icon

PROMOCJA NA

CITYSPACE O3

BIURA SERWISOWANE

OD 2 DO 30 STANOWISK PRACY

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

KRAKOWSKI

BIURA
ALL-INCLUSIVE

Biura serwisowane CitySpace O3 to zestaw wszystkich niezbędnych usług biurowych. Od przestrzeni do pracy, przez obsługę korespondencji, recepcję, nielimitowaną kawę, aż po media, w tym prąd, internet i ogrzewanie.


A to wszystko w ramach jednej, stałej opłaty.

LINIOWE
KOSZTY

MEDIA W
CENIE WYNAJMU

USŁUGI
RECEPCYJNE

NIELIMITOWANA
KAWA I HERBATA

SYMETRYCZNE ŁĄCZE

300/300 Mb/s

ROZMIARY BIUR OD
1 DO 50+ STANOWISK

WYBIERZ DLA SIEBIE

HOT DESK

BIURO PRYWATNE


UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Biuro CitySpace O3 posiada cztery w pełni wyposażone kuchnie oraz strefy jadalniane. Pracuj komfortowo i efektywnie odpoczywaj.

Nowy model pracy wymaga przestrzeni nie tylko do spotkań z rozproszonymi zespołami, ale również efektywnych telekonferencji. O3 to pięć sal spotkań wyposażonych w ekrany i z dostępem do profesjonalnego zestawu do wideokonferencji.

Wszyscy klienci CitySpace O3 otrzymują zestaw usług recepcyjnych. Nasz zespół Obsługi Klienta zajmie się zarówno przywitaniem gości, jak i odbiorem i przekazaniem korespondencji. Dodatkowo każdy klient otrzymuje możliwość rejestracji swojej firmy pod adresem biura O3.

Na mniejsze potrzeby – przestrzenie do cichej pracy. CitySpace O3 posiada 4 budki telefoniczne i 4 focus roomy, które darmowo udostępniamy wszystkim naszym klientom.

DOBRE MIEJSCE

ul. Opolska 110,

Kraków


ADRES

restauracje | centra medyczne | supermarkety

parking podziemny w biurowcu | parking zewnętrzny naziemny
15 linii autobusowych | 20 min. do lotniska
| 1
0 min. do dworca kolejowego

W OKOLICY

ZOBACZ DOJAZD

BIURA
ALL-INCLUSIVE

Potrzebujesz przestrzeni? Chcesz zmienić biuro na mniejsze? Planujesz ekspansję? Napisz do nas, a nasz zespół doradców pomoże Tobie i Twojej firmie.